Představení

Jmenuji se Martina Odstrčilová. Jsem účetní a daňový expert působící ve Zlínském kraji a také po celé ČR.

Své zkušenosti v oboru získávám přes 20 let.

Po dostudování Střední podnikatelské školy ve Zlíně jsem přesně věděla, že se chci profesí účetní živit. Čísla mě vždy bavila. V době, kdy všichni mí spolužáci hledali zaměstnání, jsem již pracovala jako účetní v malé firmičce zabývající se prodejem kabelů do Německa.

Byla to obrovská zkušenost. Jak se říká, hodili mě tenkrát do vody a já se nesměla se svými školními „pidi znalostmi“ utopit. Neutopila jsem se. Z maličké firmičky se stala velká společnost, přestěhovali se. Nebylo v mých silách dojíždět do nového sídla tak daleko a navíc jsem cítila, že chci sbírat své zkušenosti dál.

Sbírala jsem je. Prošla jsem účetnictvím velké výrobní společnosti, finanční účtárnou, investiční účtárnou, účetnictvím závodního stravování.

Po mateřské dovolené jsem znalosti rozšířila o účetnictví příspěvkových organizací, neziskovek a účtování územně samosprávných celků, což jsou obce a DSO.

Od roku 2002 podnikám, v prvních letech jsem zpracovávala daňovou evidenci drobným živnostníkům. Postupem času se klientela rozrostla o obchodní společnosti či příspěvkové organizace, kterým vedu účetnictví a zpracovávám mzdy.

V souvislosti s nárůstem klientely se rozrostla i naše kancelář o nové kolegyně – účetní.

Klientům pomáháme svými zkušenostmi. Usnadníme Vám podnikání, tak abyste se nemuseli zabývat účetnictvím a daněmi.

Tento ušetřený čas raději věnujte sami sobě