Jmenuji se Martina Odstrčilová. Jsem účetní a daňový expert působící ve Zlínském kraji a také on-line po celé ČR.

Své zkušenosti v oboru získávám již skoro 30 let.

Po dostudování Střední podnikatelské školy ve Zlíně jsem přesně věděla, že se chci profesí účetní živit. Čísla mě vždy bavila. V době, kdy všichni mí spolužáci hledali zaměstnání, jsem již pracovala jako účetní v malé firmičce zabývající se prodejem kabelů do Německa.

Byla to obrovská zkušenost. Jak se říká, hodili mě tenkrát do vody a já se nesměla se svými školními „pidi znalostmi“ utopit. Neutopila jsem se. Z maličké firmičky se stala velká společnost, přestěhovali se. Nebylo v mých silách dojíždět do nového sídla tak daleko a navíc jsem cítila, že chci sbírat své zkušenosti dál.

Sbírala jsem je. Prošla jsem účetnictvím velké výrobní společnosti, finanční účtárnou, investiční účtárnou, účetnictvím závodního stravování.

Během a po mateřské dovolené jsem vystudovala vysokou školu a pracovala jako účetní obce a rozšířila si znalosti o účetnictví příspěvkových organizací, obcí a DSO.

Naše účetní kancelář poskytuje účetní služby od roku 2017. Vedeme klientské účetnictví, zpracováváme mzdy drobným živnostníkům, obchodním společnostem, příspěvkových a neziskovým organizacím.

Dalším cílem naší kanceláře je získání osvědčení pro poskytování služeb daňového poradce.

Klientům pomáháme svými odbornými znalostmi a získanými zkušenostmi. Usnadníme Vám podnikání, tak abyste se nemuseli zabývat účetnictvím a daněmi.

Tento ušetřený čas raději věnujte sami sobě