O mně

Jmenuji se Martina Odstrčilová. Jsem účetní a daňový expert působící na Zlínsku, Holešovsku a Kroměřížsku.

Své zkušenosti v oboru získávám téměř dvacet let.

Po dostudování Střední podnikatelské školy ve Zlíně jsem přesně věděla, že se chci profesí účetní živit. Čísla mně vždy bavila. V době, kdy všichni mí spolužáci hledali zaměstnání, jsem již pracovala jako účetní v malé firmičce zabývající se prodejem kabelů do Německa.

Byla to pro mě obrovská zkušenost. Jak se říká, hodili mě tenkrát do vody a já se nesměla se svými školními „pidi znalostmi“ utopit. Neutopila jsem se. Z maličké firmičky se stala velká společnost, přestěhovali se. Nebylo v mých silách dojíždět do nového sídla tak daleko a navíc jsem cítila, že chci sbírat své zkušenosti dál.

Sbírala jsem je. Prošla jsem účetnictvím velké výrobní společnosti, finanční účtárnou, investiční účtárnou, účetnictvím závodního stravování.

Po mateřské dovolené jsem znalosti rozšířila o účetnictví příspěvkových organizací, neziskovek a účtování územně samosprávných celků, což jsou obce a DSO.

Od roku 2002 podnikám, v prvních letech jsem zpracovávala daňovou evidenci drobným živnostníkům. Postupem času se klientela rozrostla o obchodní společnosti či příspěvkové organizace, kterým vedu účetnictví a zpracovávám mzdy.

Rok 2014 byl pro mě významný. Dokončila jsem studium na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, obor Finanční řízení.

Dalším cílem je složení zkoušky daňového poradce, zdokonalování se v oboru.

Přála bych si Vám pomáhat svými zkušenostmi. Usnadnit Vám podnikání, tak abyste se nemuseli zabývat účetnictvím a daněmi své firmy.

Tento ušetřený čas raději věnujte sami sobě